Młody Jęczmień

Jest zażywany przez ludzi z poważnymi schorzeniami np. w rekonwalescencji po chemio- czy radioterapii, w cukrzycy, schorzeniach dermatologicznych, zaburzeniach przemiany materii, nieżytach śluzówek dróg oddechowych, jelit i żołądka, a także przez sportowców dla osiągania dobrych wyników w sporcie, przez osoby pragnące zostać rodzicami. Przez dzieci i młodzież dla "jaśniejszego umysłu" np. przed egzaminami, a także ludzi zdrowych, aby utrzymać długo sprawność psychiczną i fizyczną.

młody jęczmień Młody Jęczmień z firmy Green Ways jest obrabiany na tyle delikatnie, że zawiera cały zakres żywych enzymów. Aktywność enzymatyczna została zmierzona dla 20 znanych enzymów, jak np. ponadtlenek dysmutazy, katalaza, oksydaza cytochromu i innych.

Po przyrządzeniu ma właściwości prawie identyczne, jak świeżo wyciśnięty sok z sokowirówki

1 opakowanie Młodego Jęczmienia to 180g. (opakowanie wystarczy dla 1 osoby na ok. 2,5 miesiąca).

Dawkowanie: Najczęściej 2 x dziennie: rano na czczo 20 minut przed śniadaniem i wieczorem przed snem, 1 płaską łyżeczkę rozpuść w ok. 1 - 3 szklanki zimnej lub ciepłej wody (nie zaparzać!). Dobrze jest rozmieszać w szejkerze lub słoiczku z nakrętką i wypić.

Młody jęczmień chętnie zażywają kobiety w ciąży w miejsce chemicznych substytutów witamin i minerałów, a także mogą pić niemowlęta np. po odstawieniu od piersi, dostarczając o właściwym ph wszystko to co jest potrzebne do zdrowego wzrostu i rozwoju organizmu! To sama łatwoprzyswajalna esencja zdrowego paliwa i budulca dla organizmu, bo jest usunięty niestrawny włóknik.

Ze względu na swoje właściwości m.in. odkwaszające organizm jest też stosowany na tak zw. kaca
Design: projektowanie www - projektowanie www       © 2008-2021 rehabilitacja, masaż, Gdynia, Trójmiasto - Beata Tuszyńska