Strona główna

O mnie

Oferta

Kursy i zabiegi

Współpraca

Kontakt
GABINET MASAŻU W GDYNI

Warsztaty obfitości"ABY OBFITOŚĆ PŁYNĘŁA SZEROKIM STRUMIENIEM
CZYLI
UZDROWIENIE RELACJI Z PIENIĘDZMI"


"Pieniądze szczęścia nie dają"
"Muszę walczyć o pieniądze i ciężko na nie pracować"
"Biednie, ale uczciwie "


Dla większości z nas te twierdzenia brzmią znajomo. Prawie wszyscy uwierzyliśmy, że są prawdziwe.
Louise Hay uważa pieniądze za najbardziej niewygodny dla ludzi temat. Przyjęło się uważać, że ludzie na tak zwanej "ścieżce rozwoju duchowego" nie powinni pragnąć bogactwa i pieniędzy, bo to pragnienie niegodne oświeconej osoby.
Collin Tipping twierdzi, że stosunek do pieniędzy pokazuje w sposób klarowny i oczywisty prawdziwy poziom rozwoju danego człowieka.

Wielu z nas doświadczając braku pieniędzy, nie ma odwagi skonfrontować się z prawdziwymi uczuciami, które temu często towarzyszą: z poczuciem krzywdy, winy czy zazdrości. A jeżeli prawdą jest, że emocje są paliwem do tworzenia rzeczywistości, to dopóki nie uświadomimy ich sobie, wraz z przekonaniami, które im towarzyszą i nie znajdziemy sposobu na ich transformacje, to skazani jesteśmy na ciągłe powtarzanie tych samych wzorców na ciągłe POCZUCIE BRAKU.

Jeżeli pozytywne myślenie jest wiatrem, który dmie w żagiel naszej łódki życia, to przemiana negatywnych przekonań i emocji jest wyciągnięciem kotwicy, która trzyma łódkę w miejscu, bez względu na to jak mocny był wiatr.

W kwestii pieniędzy chodzi o to by były, a podczas warsztatu będziemy uświadamiać sobie emocje i przekonania blokujące finansową obfitość w naszym życiu, a następnie je zmieniać by obfitość ta nie tylko się pojawiła, ale także by popłynęła szerokim strumieniem.

W programie zajęć, m.in. gra - Money Game, w trakcie której wyjdą na jaw nasze przekonania dotyczące pieniędzy i odczujemy jakie towarzyszą nam emocje w trakcie przepływu pieniędzy. Będziemy pracować indywidualnie i w grupie, słuchając, pisząc, wykonując różnego rodzaju zadania i rozmawiając. Prowadzeni przez trenera będziemy wypełniać arkusze świadomości pieniędzy i manifestacji pieniędzy. Poznamy też najważniejsze założenia Radykalnego Wybaczania. Zajęcia prowadzone są w atmosferze lekkości, z dużym poczuciem humoru, szacunkiem do uczestników i ciepłem.

Warsztaty prowadzi Dorota Grabek – certyfikowany trener rozwoju osobistego metodą Tippinga zwaną „Radykalne Wybaczanie”.

Jestem młodą, wesołą, twórczą, pełną energii życiowej kobietą. Gram w teatrze, prowadzę ośrodek rozwoju, jestem tarocistką, mam dwie córki i mężczyznę u boku, spełniam się rodzinnie i zawodowo. Jestem szczęściarą. Przyciągam pozytywnych ludzi i pozytywne wydarzenia do mojego życia.
Radykalne Wybaczanie stało się dla mnie, długo poszukiwanym, sposobem na życie. Dzięki tej filozofii odkryłam prawdę o sobie, wolność, czuję szczęście. Kocham. Tego mi było potrzeba. Jeśli masz podobne pragnienia, wybierz się ze mną tą drogą.


Zapraszam serdecznie na warsztat.

Inne kursy i zabiegi

Masaż i terapia dźwiękiem wg metody Instytutu Petera Hess'a

- czas trwania - ok.16 godzin(weekendowe - sobota, niedziela) z przerwą na posiłki - możliwość zakupu mis na kursie -...

Warsztaty na wczasach

Witam serdecznie. Pragnę zaproponować Państwu 7 dniowy wypoczynek nad morzem w okolicach Trójmiasta, na Podhalu jak również w innych zakątkach...

Warsztaty obfitości

"ABY OBFITOŚĆ PŁYNĘŁA SZEROKIM STRUMIENIEM CZYLI UZDROWIENIE RELACJI Z PIENIĘDZMI" "Pieniądze szczęścia nie dają" "Muszę walczyć o pieniądze i ciężko...

Warsztaty Radykalnego Wybaczania

Chcesz pogodzić się z przeszłością? Chcesz cieszyć się teraźniejszością? Chcesz patrzeć odważnie w przyszłość i tworzyć ją zgodnie ze swoimi...

Masaż gorącymi kamieniami i bańkami chińskimi

- czas trwania 1 dzień - koszt 400 zł - możliwość zakupu profesjonalnego zestawu do masażu ...Polecam

hotele spa
psycholog białystok
Design: projektowanie www - projektowanie www       © 2008-2021 rehabilitacja, masaż, Gdynia, Trójmiasto - Beata Tuszyńska